Ivana Rezková

Ivana se profesi maséra věnuje od roku 2004, ihned po ukončení studia v oboru masér pro sportovní a rekondiční masáž. Dále se Ivana rozvíjí zejména v oboru reflexní terapie společně s měkkými a trakčními technikami.

Chci vědět víc >>

Masážní služby

Masážní služby, které vám v Centru zdraví „ESTER“ nabízíme jsou speciálně připravené, aby vám dokázaly:

 • - zlepšit zdravotní stav
 • - odstranit bolesti zad způsobené sedavým stylem života
 • - uvolnit svalové napětí a stres
 • - odstranit bolest blokující bederní a hrudní páteř
 • - uvolnit svaly po těžké námaze
 • - zrelaxovat svaly po sportovním výkonu

Zdravotní/rekondiční masáž

Zdravotní/rekondiční masáž je vhodná zejména pro všechny lidi, kteří trpí nedostatkem aktivního pohybu. Je speciálně vytvořena k celkovému uvolnění těla.

 • - upravuje svalové napětí
 • - napomáhá při cestě k lepšímu držení těla
 • - zlepšuje elasticitu kloubního vaziva
 • - rozrušuje srůsty ve zjizveném svalstvu
 • - povzbuzuje průtok krve
 • - zlepšuje pracovní a sportovní výkonnost
 • - masáž zvyšuje výkonnost, snižuje nemocnost, zlepšuje odolnost

Relaxační masáž

Relaxační masáž slouží k uvolnění nejenom těla, ale i mysli. U nás se můžete těšit na dva typy relaxačních masáží.

První je masáž lávovými kameny, která je specifickým typem masáže, protože se při ní používají nahřáté lávové kameny, které se pokládají na vybraná místa na těle.

Druhým typem je konopná masáž. Při této masáži se používá kvalitní kvalitní konopný olej, který ovlivňuje nervovou soustavu, svaly, místní i celkový oběh krve a lymfy.

Sportovní masáž

Sportovní masáž tvoří důležitou součást přípravy amatérských i vrcholových sportovců, kteří chtějí opakovaně podávat sportovní výkony a zároveň co nejúčinněji předcházet vzniku trvalého poškození organismu.

Sportovní masáž je upravenou formou rekondiční masáže. Mezi zásadní rozdíly patří prioritní zaměření masáže na svaly a svalové skupiny zapojované při konkrétním sportovním výkonu. Sportovní masáž doporučujeme před a i po sportovního výkonu.

Reflexní terapie

Reflexní masáž plosky nohy je léčebnou metodou, jejíž pomocí lze významně podpořit správnou funkci vnitřních orgánů a ostatních částí těla bez použití farmaceutických léčiv. Podněcují tělo k tomu, aby se regenerovalo samo zevnitř.

Termoterapie

Cílem Termoterapie je pozitivní ovlivnění tepla v organismu, který se po použití stává živějším a reaktivnějším. Používají se k tomu speciální zábaly, které rovnoměrně rozehřívají tělo

U nás si můžete užít tři typy speciálních termoterapických zábalů.

Rašelinový zábal

Cílem této procedury je především posílit imunitní systém, stimulovat cirkulaci včetně lymfatického a krevního oběhu, zrychlit buněčnou aktivitu, rozšířit tkáň a cévy a přirozenou cestou aktivovat samoléčebný potenciál organismu.

Termo-aromaterapeutický zábal ze včelího vosku

Zábal ze včelího pomáhá při bolestech svalů a kloubů, revmatických onemocněních, bolestech hlavy a migréně.

Zábal podporuje intenzivní rozprostírání tepla v povrchových a hlubokých tkáních a působí na regulaci tepla v těle. Silné prohřátí těla je předpoklad pro funkční zdraví.

Termo-aromaterapeutický parafínový zábal - ajurvédské bylinky

Jednorázový parafínový zábal obsahuje směs ajurvédských bylin (hořčice indická, blahovičník, skořice cejlonská, atp.) a redukuje lokální bolesti těla, zad a svalstva. Při zahřátí zábalu se postupně uvolňuje svěží vůně bylin, která pomáhá při nástupu viróz a při chronických onemocněních horních cest dýchacích.

Kompletní ceník služeb >>