O NÁS

Centrum zdraví „ESTER“ funguje již několik let a po celou dobu nabízí kvalitní služby ze třech hlavních oblastí: Kosmetika, masáže, výživové poradenství. Veškeré naše služby poskytujeme za přístupné ceny.

Svěřte se do péče našich specialistek, rády se o vás postarají a pomůžou vám.

Zdisa Kočová | Kosmetika

Zdisa Kočová pracovala jako vedoucí kosmetička ve společnosti PRESTIGE KOSMETIK, která v Praze otevírala a zaváděla německé kosmetické studio značky BIODROGA. Jako jedna z prvních jejich kosmetiček absolvovala mnohá školení v Baden-Badenu, kde se kosmetika Biodroga vyrábí.

V roce 1994 se osamostatnila a otevřela vlastní kosmetické studio. V této době začala spolupracovat s kosmetickou společností PRIMAVARA ANDORANA, která dováží prestižní španělské kosmetické značky – KEENWELL, SKEYNDOR, AINHOA, CASMARA a v té době ještě GERMAINE DE CAPUCCINI. V rámci této spolupráce absolvovala další speciální školení v zahraničí a navštívila továrny, kde se tato kosmetika vyrábí.

Při své práci používá špičkové kosmetické přístroje španělské výroby, značky SORISA a pro zlepšení nabídky a zpestření výběru kosmetických ošetření užívá velmi kvalitní a klienty vyhledávanou italskou kosmetiku ALISSA BEAUTÉ.

Již dnes se těší na vaši návštěvu!

Ivana Rezková | Masáže

Ivana Rezková se profesi maséra se věnuje od roku 2004, kdy ukončila studium v oboru masér pro sportovní a rekondiční masáž na akreditované masérské škole REFIT. Masérská škola REFIT pracuje pod vedením Stanislava Herverta, maséra našich předních sportovců a olympioniků.

Ivana se po studiu na masérské škole REFIT dále rozvíjela a pokračovala v oboru reflexní terapie společně s měkkými a trakčními technikami - provádění trakcí páteře, kloubů, uvolňování spasmu, vhodná cvičení a postupy při vertebrogenních potížích.

Stanislava Miková | Výživové poradenství

Jsem absolventkou akreditovaných kurzů Výživový poradce, DNA analýza metabolických typů. Působím v současnosti jako certifikovaný výživový poradce. Moje užší specializace je na redukci tělesné hmotnosti a na veganství a tvorbu speciálních jídelníčků při různých zdravotních omezeních, např. celiakii a diabetu. Právě při tvorbě jídelníčku používám program Fitline.

Ke každému klientovi přistupuji individuálně a formou rozhovoru zjišťuji jeho životní návyky ve stravování, pohybu a trávení volného času, jeho pracovní vytížení, zdravotní problémy, atd. Po rozhovoru se s klientem domluvím na přesném dalším postupu s přihlédnutím k jeho cílům.

Bohunka Buriánková | Permanentní make-up

Bohunka si v roce 1992 založila stejnojmený salon, ve kterém se specializovala na veškeré úkony v porušování integrity kůže. Dvacet pět let kosmetické praxe, patnáct let praxe v oblasti narušování integrity kůže, certifikace EU Vám zaručuje ty nejprofesionálnější služby.