PERMANENTNÍ MAKE-UP

Kdo se o vás postará?

Bohunka Buriánková

Naše specialistka Bohumila Buriánková provádí veškeré druhy služeb v oblasti porušování integrity kůže. To spočívá v tetování obrázků na tělo, dočasného tetování obrázků na tělo, malování heny, permanentní make-up horních a dolních očních linek, obočí, rtů, piercing ucha, pupíku, obočí, brady, rtu, jazyku a bradavek, mezoterapii kyselinou hyaluronovou.

Chci vědět víc >>

Nabízené služby

Permanentní make-up

Permanentní make-up nebo-li mikropigmentace kůže, je trvalé nalíčení pomocí přírodního barviva (pigmentu), který je mikroimplantován do horní vrstvy pokožky. Používáme nové přístrojové technologie mikropigmentace. Metoda se provádí bezbolestně za pomocí lokálních anestetik různých druhů dle potřeby.

Mezoterpatie

Mezoterapie je ošetření vrásek a povadlé stárnoucí pleti kyselinou hyaluronovou a nejčastěji se aplikuje od 30 let.

Kyselina hyaluronová je přírodní substance, obsažená v mnoha orgánech těla. Tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Aplikovaná do kůže zvyšuje schopnost kůže vázat vodu, posiluje pevnost a pružnost pokožky; podporuje tvorbu nových kolagenových a elastických vláken; ošetřené častí kůže jsou měkké, poddajné a mají přirozený vzhled.

Piercing

V našem centru nabízíme propichování uší a piercing pupíku. V případě jakéhokoliv piercingu je nutné dodržovat jistá pravidla a zabránit tak všemožným nepříjemnostem. Z tohoto důvodu vám vždy rádi poradíme s možnostmi piercingu i s následným hojením a údržbou.

Kompletní ceník služeb >>